Посадіть тіньовитривалі квіти в саду

Тіньовитривалі квіти добре посадити під деревами або біля будинку з північної сторони, куди сонце проникає не надовго. Існують види багаторічних квітів, які чудово ростуть в тіні.

Багатолітники

Морозникі цвітуть навесні, хости весь сезон привертають увагу своїми оригінальними листям і блакитними або білими квітами. Під деревами в ажурною тіні можна розвести невеликою моносад з примул. Ці рослини мають різноманітністю видів. Тому висаджуючи різні сорти і види цих красиво квітучих рослин, можна прикрасити найтемніші куточки вашого саду. Палітра кольору її квітів дуже різноманітна. Але не думайте, що примула - весняна квітка. Якщо підібрати різні її сорти, то цвітіння буде тривати від ранньої весни до пізньої осені. Можна посадити і цибулинні рослини, наприклад, лісовий гіацинт. Якщо у вас вологі грунти то посадіть астильби. Садівники усього світу намагаються розвести ці рослини у своєму саду. Яких тільки забарвлень квітів не виведено селекціонерами Воно настільки декоративно, що будь-який, навіть непривітний куточок вашого саду буде виглядати приголомшливі. Гейхери або плямисті герані привабливі своїми незвичайними листям різного кольору і популярні серед садівників багатьох країн. Дицентра або кровоточить серце прекрасне своїми квітами, навіває смуток формою квітки і різьбленими листям. Вона любить родючий грунт, хороший полив і хороший дренаж для коренів.

Однорічники

Однорічні квіти ви можете посадити для поновлення пейзажу у вашому саду. Цікаво міняти щороку палітру своїх бордюрів, міксбордов і просто квітучих галявин під тінню дерев. Ви можете посадити біля будинку традиційні бальзаміни. Вони досить високорослі, цвітуть білими, рожевими квітами. Синій маренка або асперула блакитна - милий квітка, висотою 12 ", виростає в пишний кущик з тонкими листочками. Його квіти мають ніжним ароматом. Маренка можна посадити під кущами троянд або деревами. Ось короткий огляд багаторічних і однорічних тіньовитривалих рослин, які будуть прикрашати ваш сад з весни до глибокої осені. Ми допоможемо посадити ці тіньовитривалі рослини.

7 рад по посадці квітучих тіньовитривалих квітів

Це так просто. Ви легко створите гарні клумби, міксборди і бордюри.
место для посадки
1. Виберіть місце для посадки рослин. Уявіть собі, які б рослини ви хотіли бачити у вашому саду. Якщо це багаторічники, то підберіть колірну гамму тих рослин, які будуть прикрашати ваш сад протягом декількох років. Підберіть рослини за термінами цвітіння.

2. Видаліть бур'яни і скопайте землю. Якщо землі важкі, то необхідно внести пісок або торф і удобрити грунт, так як багато тіньовитривалі рослини люблять добре дренованих, родючі грунти

3. Ви можете посадити тіньовитривалі квіти розсадою або насінням. Якщо - розсадою, то рослини швидко підуть у ріст і на 1 - 1,5 місяці раніше почнуть квітнути, ніж ті, які посадіть насінням. Добре придбати розсаду в торф'яних горщиках.

4. Якщо ви створюєте бордюр, то викопайте траншею. Добре полийте її і опустіть горшочек в траншею. Відстань між рослинами залежить від їх розміру в дорослому стані. По кожному виду рослин при продажу є рекомендації про відстані між квітами. Горшочек засипте підготовленої землею, обережно її ущільнюючи. Потім полийте їх ще раз.

посадить теневыносливые цветы рассадой5.  Якщо ви садите квіти насінням, то відстань посадки насіння теж залежить від величини дорослої рослини. Деякі насіння потрібно стратифікована. Це, звичайно, насіння рослин, які ростуть в прохолодному кліматі. Методи стратифікації бувають різні. Деякі насіння необхідно кілька тижнів тримати в холодильнику, інші, особливо ті, у яких дуже щільна оболонка, необхідно надпилюють, а багатьом насінню досить замочування на добу.
Якщо ви замочували насіння, то перед посівом їх потрібно злегка просушити, щоб вони не липли до рук.

6. Викопайте траншею глибиною 1-1,5 ". Земля повинна бути вологою, але не липкою. Посадіть кожне насіння окремо з інтервалом, зазначеним у короткій інструкції, в траншею. Глибина загортання насіння не повинна перевищувати 1 ". Після посадки насіння легким рухом руки присипаєте їх підготовленою землею.

7. Полівать траншею зі шланга не рекомендується, тому що можна змити верхній шар землі і посаджені насіння. Вологи, яку ви створили перед посадкою достатньо, щоб насіння рушили в зростання. Грунт повинен бути постійно вологою, поки рослини не проростуть, а полив проводять обережно. Регулярно поливайте посаджені рослини. Коли вони зміцніють, то полив скорочують. Деякі рослини не вимагають регулярного поливу.

Якщо ви будете дотримуватися всіх правил посадки та догляду для кожного з посаджених вами рослин, то ваш сад перетворитися в райський куточок.
Вашим садом будуть захоплюватися не тільки ваші близькі, але й усі, хто буде бачити цю красу.

Читайте статью російською мовою: Посадите теневыносливые цветы в саду